Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže5.10.2011
Konec soutěže7.12.2011
Pořadatel
FIVERIDERS co. s.r.o.
http://five-riders.blogspot.com/

FIVERIDERS

Popis soutěže

Nový stroj Fiveriders, který je v těchto dnech uváděn na trh v České republice. Jedná se o posilovací, rehabilitační, relaxační a cvičící stroj, který umožňuje nejen posilování, ale i úžasné kroky, které se dají kombinovat s pohybem pro uvolnění svalů. Soutěžící mají za úkol jednoduchým obrázkem nebo popiskem či demonstrační videoukázkou vymyslet svůj cvik, který bude v budoucnu zakomponován do cvičebního programu. Cílem je vytvoření unikátního nového cvičebního plánu ze cviků navržených soutěžícími s představivostí.
Do soutěže se může přihlásit každý, bez ohledu na věk, zdraví, národnost, či náboženské vyznání. Navržený cvik, který bude popsán musí splňovat jedinečnost, nesmí být vzdálenou kopií již stávajících cviků. Tento cvik bude posouzen profesionálním trenérem, který stanový přesně na co je tento cvik zaměřen. Po odsouhlasení jeho účinnosti a jedinečnosti bude provedeno vyhlášení vítěze.
Každý zcela nový cvik navíc v cvičebním plánu ponese název podle jeho tvůrce. Výherce bude nominován z návrhů odbornou porotou a obdrží stroj Fiveriders.
Zahájení: 05.10.2011
Ukončení: 7.12 2011
Vyhlášení výsledků: 11.12.2011

Tým firmy Fiveriders přeje hodně úspěchů všem účastníkům soutěže. Do soutěže se můžete přihlásit prostřednictvím stránek facebook.com/fiveriders, kam svoje příspěvky a nápady můžete nominovat. V případě, že se sejdou dva shodné návrhy, bude vybrán ten s dřívějším datem. Podmínkou platnosti soutěže je přijetí minimálně 15-ti návrhů od všech soutěžících dohromady.

Ceny

Cvičební a relaxační stroj fitness Fiveriders v hodnotě 40.000,- Kč !

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace