Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže2.12.2011
Konec soutěže20.1.2012
Pořadatel
Otakar Hobza
emag.cz

Kreativci

Popis soutěže

Tématem soutěže, kterou vyhlašujeme dnes bude prezentace magazínu emag.cz jako celku ve formě, jakou si sami zvolíte.

Každého baví něco úplně jiného. Někdo má rád holky, někdo zase vdolky. Někdo kreslí krásně na plátno, někdo na zdi. Budou vánoce, peče se cukroví, napadne sníh a prostředky veřejné dopravy jsou špinavé. Někde se ještě válí hromady listí a někde hromady bezdomovců.

Sedíte ve škole, kde je spoustu židlí, nástěnek, dlouhé chodby, hodně lidí, dětí studentů. Máte fotoparát, máte kameru, nápady, sny, představy. Máte smysl pro orientaci v prostoru, humor a ironii. Protlačte nápis emag.cz na tabuli ve třídě a natočte jak to učitel maže s připomínkami. Nakrájejte klobásu nebo buřt a poskládejte kousky na zem tak, že to vytvoří nápos emag.cz a natočte jak to váš jezevčík schramstnul. Vyholte vašemu tátovi kus zad a doprostřed mu nakreslete rtěnkou emag.cz. prostě kreativně tvořte. Počet příspěvků jedním zasílatelem není omezen.

Ceny

http://www.emag.cz/crypteks-flash-drive/

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace