hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže8.2.2018
Konec soutěže14.2.2018
Pořadatel
zenyprozeny.cz
zenyprozeny.cz

SOUTĚŽ: TRIOLA s láskou

Popis soutěže

Vyhrajte valentýnské dárkové poukázky k nákupu sexy prádla TRIOLA. Vybírat můžete modely i z limitované série, jejíž materiály, barvy a střihy se už nikdy nebudou opakovat. Nabídka velikostí podprsenek je u českého výrobce široká – modely s koši od B do K a s obvody pod prsy od 65 do 100. Do soupravy k podprsence si můžete vybrat střih kalhotek, který vám vyhovuje – klasický, pasový, či pohodlné panty a odvážné brazilky. Český výrobce šije prádlo pro české ženy. Nabízí speciální střihy pro velká prsa, s širšími ramínky, modely se zmenšovacím efektem, s fixací ramínek vzadu, modely vhodné při asymetrii prsou. Od prádla očekávají dnešní ženy maximální pocit pohodlí a maximální funkčnost, což znamená, že prádlo musí umět malé poprsí zvětšit, velké poprsí zmenšit a dokonale zpevnit v dekoltu.

Ceny

Každý z tří výherců získá valentýnskou poukázku TRIOLA v hodnotě 1000 korun, kterou lze uplatnit ve firemních prodejnách TRIOLA v celé ČR nebo na eshopu triola.cz.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace