Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže8.2.2018
Konec soutěže14.2.2018
Pořadatel
zenyprozeny.cz
zenyprozeny.cz

SOUTĚŽ: TRIOLA s láskou

Popis soutěže

Vyhrajte valentýnské dárkové poukázky k nákupu sexy prádla TRIOLA. Vybírat můžete modely i z limitované série, jejíž materiály, barvy a střihy se už nikdy nebudou opakovat. Nabídka velikostí podprsenek je u českého výrobce široká – modely s koši od B do K a s obvody pod prsy od 65 do 100. Do soupravy k podprsence si můžete vybrat střih kalhotek, který vám vyhovuje – klasický, pasový, či pohodlné panty a odvážné brazilky. Český výrobce šije prádlo pro české ženy. Nabízí speciální střihy pro velká prsa, s širšími ramínky, modely se zmenšovacím efektem, s fixací ramínek vzadu, modely vhodné při asymetrii prsou. Od prádla očekávají dnešní ženy maximální pocit pohodlí a maximální funkčnost, což znamená, že prádlo musí umět malé poprsí zvětšit, velké poprsí zmenšit a dokonale zpevnit v dekoltu.

Ceny

Každý z tří výherců získá valentýnskou poukázku TRIOLA v hodnotě 1000 korun, kterou lze uplatnit ve firemních prodejnách TRIOLA v celé ČR nebo na eshopu triola.cz.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace