Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže1.1.2012
Konec soutěže31.1.2012
Pořadatel
Recepty na dobroty
www.recepty-na-dobroty.cz

Soutěž o TOUSTOVAČ STYLIS od Russell Hobbs

Popis soutěže

V soutěži sbíráte body za vložené recepty, fotografie uvařených jídel a další aktivity na webu. Soutěžící, který dosáhne nejvyššího počtu bodů získává kvalitní toustovač Stylis od Russell Hobbs.

Ceny

Vítěz soutěže získává kvalitní toustovač Stylis od Russell Hobbs, který je určený zejména milovníkům designu, kvalitních produktů a dobrých toustů. Zařízení nabízí nadstandardní funkce jako je automatické centrování pečiva, nastavitelný stupeň opečení, rozmražování nebo např. pojistku proti zpříčení pečiva. Nechybí ani automatické nebo manuální vysunutí pečiva. Navíc vyjímatelný tác na drobky je omyvatelný i v myčce. K praktickým vlastnostem patří také funkce extra nadzdvižení pečiva nebo místo pro skladování napájecího kabelu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace