Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže1.1.2012
Konec soutěže15.3.2012
Pořadatel
VOTON trade, s.r.o.
www.voton.cz

Soutěž o nejlepší video na téma Moje BMW a sníh/zima

Popis soutěže

Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, kdo v termínu od 1. 1. 2012 do 15. 3. 2012 vloží na zeď facebookového profilu e-shopu Voton.cz video zaměřené na téma „Moje BMW a sníh“ nebo „Moje BMW a zima“. Výhercem se stává ten, jehož video bude 15. 3. 2012 v 18:00 nejvíce oblíbeno mezi uživateli Facebooku, tzn. bude mít nejvyšší počet fanoušků (uživatelů, kteří u videa klikli na „To se mi líbí“). Soutěžící může své video jakkoliv propagovat nebo na ně odkazovat k získání co největšího počtu fanoušků. Nesmí ale při tom znevažovat videa ostatních soutěžících, jiné soutěžící osoby nebo pořadatele soutěže. Provinění proti tomuto pravidlu bude potrestáno vyřazením ze soutěže.

Ceny

Výherce získá 4 ceny:

Skládací kbelík BMW a originální BMW autokosmetiku (Skládací kbelík s pouzdrem 11l Dárková kazeta se 4 ks čisticích prostředků: mycí koncentrát na sklo 50 ml, leštěnka na sklo 50 ml, čistič interiéru 50 ml, autošampon s voskem 50 ml Odstraňovač hmyzu 500 ml Tablety koncentrátu pro vytvoření ostřikovací směsi 6 ks Balení 5 ks speciálních vlhčených čistících ubrousků na interiér Balení 10 ks vlhčených ubrousků na sklo Speciální instantní vysoce savá houbička pro mytí) v běžné ceně 1 291 Kč.

BMW USB flash disk (8 GB) ve tvaru klíče od vozu – oboustranný karbonový design s logem BMW M v ceně 805 Kč.

10% slevu na nákup v e-shopu voton.cz na všechny díly (i na individuální objednávku) do výše 50 000 Kč. Sleva se vztahuje na veškerý sortiment náhradních dílů zakoupený v e-shopu výhercem v době od 16. 3. 2012 do 31. 8. 2012). Sleva není omezena počtem nákupů.

Reklamní tričko s potiskem na motivy e-shopu Voton.cz v ceně 250 Kč – výherci si bude moci vybrat barevné varianty a motivy, které budou aktuálně k dispozici, dle svého přání.

Autoři 2. a 3. nejlepšího videa získají propagační předměty Voton.cz dle aktuální nabídky a výběru autorů (tričko Voton.cz, igelitová taška BMW, polepy Voton.cz, samolepka na SPZ Voton cz. apod.).

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace