hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže9.12.2011
Konec soutěže15.1.2012
Pořadatel
H2Omaniaks, o.s.
www.h2omaniaks.com

Soutěž o parádní benzínový vařič Coleman Featherstove - 5 let H2Omaniaks

Popis soutěže

Cestuješ? Outdoor je Tvůj život? Nebo jen občas vyrazíš s kámošema do přirody, na vodu, na hory...ať už cokoli, benzínovej vařič by se mohl hodit ;o) Výhody oproti plynovým jsou jasné - levný provoz, možnost vzít do letadla (plynové bomby do letadla nesmí a v některých zemích je problém je sehnat), velký výkon a po celém světě dostupné palivo.

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku (na stránce soutěže najdete také nápovědu). Případně se stát fanouškem H2Omaniaks teamu na Facebooku a tím zvýšit svou šanci na výhru jedné z 5ti dalších cen. (a krom toho teda budete vždy vědět o nových zajímavých článcích nebo videích z cest, expedic, divoké vody, extrémních závodů...či nových soutěžích a jiných zajímavostech)

Ceny

Hlavní výhra: Benzínový vařič Coleman Featherstove. A proč je tento vařič špičkou mezi benzínovými? Velmi kompaktní rozměry, vysoký výkon, neobvykle stabilní základna díky pro benzínové vařiče netradiční konstrukci a samočistící tryska - čistí se vždy když se otevře přívod paliva. Což je obrovská výhoda, protože to řeší klasický neduh benzínových vařičů a to právě nutnost jinak dost pracně čistit pravidelně trysky. Tento je tedy naprosto bezúdržbový!

Dalších 5 výher pro Facebook fanoušky: Nechte se překlopit ;o)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace