Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže9.12.2011
Konec soutěže15.1.2012
Pořadatel
H2Omaniaks, o.s.
www.h2omaniaks.com

Soutěž o parádní benzínový vařič Coleman Featherstove - 5 let H2Omaniaks

Popis soutěže

Cestuješ? Outdoor je Tvůj život? Nebo jen občas vyrazíš s kámošema do přirody, na vodu, na hory...ať už cokoli, benzínovej vařič by se mohl hodit ;o) Výhody oproti plynovým jsou jasné - levný provoz, možnost vzít do letadla (plynové bomby do letadla nesmí a v některých zemích je problém je sehnat), velký výkon a po celém světě dostupné palivo.

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku (na stránce soutěže najdete také nápovědu). Případně se stát fanouškem H2Omaniaks teamu na Facebooku a tím zvýšit svou šanci na výhru jedné z 5ti dalších cen. (a krom toho teda budete vždy vědět o nových zajímavých článcích nebo videích z cest, expedic, divoké vody, extrémních závodů...či nových soutěžích a jiných zajímavostech)

Ceny

Hlavní výhra: Benzínový vařič Coleman Featherstove. A proč je tento vařič špičkou mezi benzínovými? Velmi kompaktní rozměry, vysoký výkon, neobvykle stabilní základna díky pro benzínové vařiče netradiční konstrukci a samočistící tryska - čistí se vždy když se otevře přívod paliva. Což je obrovská výhoda, protože to řeší klasický neduh benzínových vařičů a to právě nutnost jinak dost pracně čistit pravidelně trysky. Tento je tedy naprosto bezúdržbový!

Dalších 5 výher pro Facebook fanoušky: Nechte se překlopit ;o)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace