Obrázek soutěže
Začátek soutěže1.2.2018
Konec soutěže20.3.2018
Pořadatel
Správná podprsenka
www.spravnapodprsenka.cz

Soutěž o půlroční zásobu plenek Pampers premium care

Popis soutěže

Pro maminky jsme připravili krásnou soutěž o půlroční zásobu dětských plenek Pampers premium care. Víme, že plenky jsou poměrně finančně náročné a navíc s narůstající váhou miminka se zvyšuje také jejich cena. Miminko jich, zejména v prvních měsících, spotřebuje skutečně hodně a plenky tak mohou udělat skutečný průvan ve vaší peněžence. Proto věříme, že tato soutěž potěší všechny maminky.

Do soutěže se zapojíte jednoduše zakoupením kojicí podprsenky v obchodech Správná podprsenka.

O CO SOUTĚŽÍME
Výhrou v soutěži je 6x měsíční balení plenek Pampers premium care. Výherce si následně vybere velikost plenek, kterou pro miminko potřebuje.

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE
Do soutěže se zapojíte nákupem alespoň jedné nezlevněné kojicí podprsenky v našich obchodech nebo v eshopu. Při nákupu v kamenném prodejně pak stačí vyplnit přihlášku do soutěže a při nákupu v eshopu se do soutěže zapojíte tak, že do poznámky u vaší objednávky napíšete „Soutěžím s Pampers“.

KDY SOUTĚŽ PROBÍHÁ
Do soutěže je možné se přihlásit v období od 1. února do 20. března 2018 včetně a to výše uvedeným způsobem. Vyhlášení soutěže proběhne 9. dubna 2018.

Ceny

Hlavní výhrou v soutěži je 6x měsíční balení dětských plenek Pampers premium care. Velikost plenek Pampers si zvolí výherce soutěže.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace