Obrázek soutěže
Začátek soutěže21.11.2017
Konec soutěže31.1.2018
Pořadatel
Helveti s.r.o.
http://www.helveti.cz

Soutěž s Helveti.cz o hodinky Junkers 6144-3

Popis soutěže

Soutěžte s Helveti.cz o hodinky Junkers 6144-3 v hodnotě 5190 Kč. Čekají vás 3 soutěžní otázky, ale k jejich zodpovězení vám bude stačit troška hravosti, chvíle hledání a štěstí. Výherce hodinek Junkers 6144-3 oznámíme 31. 1. 2018.

Navštivte soutěžní stránku https://www.helveti.cz/soutez a třeba budou tyto letecké hodinky brzy zdobit zápěstí právě vám.

Ceny

Výhrou v soutěži jsou hodinky Junkers 6144-3 v hodnotě 5190 Kč.

O hodinkách Junkers 6144-3
Pánské hodinky Junkers 6144-3 z modelové řady Cockpit JU52 se vyznačují oblíbeným leteckým designem s výraznými číslicemi a ručkami. Pohání je bateriový strojek. Ocelové pouzdro hodinek je vhodně doplněno o kvalitní kožený řemen s kontrastním prošitím. Černý ciferník chrání minerální sklíčko a nese výrazný potisk indexů a hodinových číslic, které jsou opatřeny vrstvou luminiscence SuperLuminova, zajišťující lepší čitelnost i při zhoršených světelných podmínkách. Dosahují voděodolnosti do hloubky 50m, hodinky tak snesou kontakt s vodou při mytí rukou a dešti. Výrazným prvkem hodinek je pilotní “cibulová” korunka a netypické vyvedení ruček. Svým názvem odkazují na legendární německá letadla Junkers a jistě udělají radost nejen fanouškům létání.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace