Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže21.11.2017
Konec soutěže31.1.2018
Pořadatel
Helveti s.r.o.
http://www.helveti.cz

Soutěž s Helveti.cz o hodinky Junkers 6144-3

Popis soutěže

Soutěžte s Helveti.cz o hodinky Junkers 6144-3 v hodnotě 5190 Kč. Čekají vás 3 soutěžní otázky, ale k jejich zodpovězení vám bude stačit troška hravosti, chvíle hledání a štěstí. Výherce hodinek Junkers 6144-3 oznámíme 31. 1. 2018.

Navštivte soutěžní stránku https://www.helveti.cz/soutez a třeba budou tyto letecké hodinky brzy zdobit zápěstí právě vám.

Ceny

Výhrou v soutěži jsou hodinky Junkers 6144-3 v hodnotě 5190 Kč.

O hodinkách Junkers 6144-3
Pánské hodinky Junkers 6144-3 z modelové řady Cockpit JU52 se vyznačují oblíbeným leteckým designem s výraznými číslicemi a ručkami. Pohání je bateriový strojek. Ocelové pouzdro hodinek je vhodně doplněno o kvalitní kožený řemen s kontrastním prošitím. Černý ciferník chrání minerální sklíčko a nese výrazný potisk indexů a hodinových číslic, které jsou opatřeny vrstvou luminiscence SuperLuminova, zajišťující lepší čitelnost i při zhoršených světelných podmínkách. Dosahují voděodolnosti do hloubky 50m, hodinky tak snesou kontakt s vodou při mytí rukou a dešti. Výrazným prvkem hodinek je pilotní “cibulová” korunka a netypické vyvedení ruček. Svým názvem odkazují na legendární německá letadla Junkers a jistě udělají radost nejen fanouškům létání.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace