hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže20.12.2011
Konec soutěže21.1.2012

Soutěžte na Výprodeje.cz o hromadné slevy (a udělejte si druhé Vánoce)!

Popis soutěže

Zodpovězte 3 jednoduché soutěžní otázky, nechte se vylosovat a vyhrajte jednu z 5 slev. Výprodeje.cz agregují hromadné slevy slevových portálů a každý výherce si bude moci jako výhru vybrat kteroukoliv z aktuálně nabízených slev v hodnotě výhry.

Jakmile Vás jako výherce kontaktujeme, vyberete si kteroukoliv z aktuálně nabízených hromadných slev, my pro Vás slevu koupíme a slevový kupon Vám zašleme e-mailem. Zda to bude jeden kupon nebo více, záleží jen na Vás. Jediným omezením je celková cena, která bude dána Vaší výhrou.

Výhrami jsou slevové kupony dle vlastního výběru v hodnotách:

1. místo ... 2.000,- Kč

2. místo ... 1500,- Kč

3. místo ... 1000,- Kč

4. místo ... 500,- Kč

5. místo ... 300,- Kč

Každá cena bude navíc navýšena o jednu pětinu počtu fanoušků naší Facebookové stránky v den vyhlášení výherců. Chcete větší výhry? Stačí sdílet! :)

Pozor - soutěž je pouze pro registrované uživatele Výprodeje.cz (nepřihlášeným uživatelům bude registrace automaticky vytvořena při odeslání odpovědi). U všech vylosovaných výherců bude následně provedena kontrola, zda mají registraci potvrzenou pomocí odkazu v zaslaním registračním e-mailu.

Těšíme se na mnoho správných odpovědí a přejeme mnoho štěstí při slosování!

Výprodeje.cz

Soutěž je platná od 20.12.2011 do 21.1.2012, o vítězi rozhodně los.

Ceny

Výhrami jsou slevové kupony dle vlastního výběru v hodnotách 2000 Kč, 1500 Kč, 1000 Kč, 500 Kč, 300 Kč.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace