hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže3.12.2011
Konec soutěže31.12.2012
Pořadatel
zdarma-levne.cz
www.zdarma-levne.cz

Vyhrajte eBook čtečku Prestigio PER3152B

Popis soutěže

Pošlete SMS ve tvaru: VYHRA18
Na číslo: 903 09 30
Vyhrává každá 330 SMS! Cena SMS je 30 Kč včetně DPH.

Službu technicky zajišťuje Agmo CZ, s.r.o. Více informací na tel. čísle 420 733 771 485, www.zdarma-levne.cz, www.platmobilem.cz


Ceny

eBook čtečka Prestigio model PER3152B s formátem 5" má vysoce kvalitní TFT displej, unikátní design a ohromující technologii. Bez ohledu na to, která média máte rádi: model PER3152B přehraje téměr vše.

Elektronická čtečka knih provedená v unikátním designu vyznačující se velmi nízkou hmotností a štíhlým provedením. Doménou daného modelu je dále široká podpora multimediálních formátů. Čtečka vám tak nebude sloužit pouze pro čtení knih, ale zároveň si na ní budete moci přehrávat videa v kvalitě až 1080p, poslouchat hudbu a prohlížet fotografie.

Čtečka disponuje TFT LCD displeje s anti-reflexivní vrstvou a tzv. G-Senzorem, který obsah vždy přizpůsobí natočení čtečky. Interní paměť čtečky činí 2 GB. V případě potřeby větší kapacity je možné paměť rozšířit o paměťovou kartu MMC, SD/SDHC o kapacitě až 16 GB. Rozhraní čtečky nabídne Mini USB 2.0 konektor pro snadný přenos souborů z počítače a výstup na sluchátka. Ozvučení je zajištěno i přes vestavěné stereo reproduktory. Spolu se čtečkou obdržíte stylové pouzdro, kvalitní přenosná sluchátka a 300 přednahraných el. knih.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace