Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena. Výsledky se dozvíte na stránce soutěže.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže3.12.2011
Konec soutěže31.12.2012
Pořadatel
zdarma-levne.cz
www.zdarma-levne.cz

Vyhrajte eBook čtečku Prestigio PER3152B

Popis soutěže

Pošlete SMS ve tvaru: VYHRA18
Na číslo: 903 09 30
Vyhrává každá 330 SMS! Cena SMS je 30 Kč včetně DPH.

Službu technicky zajišťuje Agmo CZ, s.r.o. Více informací na tel. čísle 420 733 771 485, www.zdarma-levne.cz, www.platmobilem.cz


Ceny

eBook čtečka Prestigio model PER3152B s formátem 5" má vysoce kvalitní TFT displej, unikátní design a ohromující technologii. Bez ohledu na to, která média máte rádi: model PER3152B přehraje téměr vše.

Elektronická čtečka knih provedená v unikátním designu vyznačující se velmi nízkou hmotností a štíhlým provedením. Doménou daného modelu je dále široká podpora multimediálních formátů. Čtečka vám tak nebude sloužit pouze pro čtení knih, ale zároveň si na ní budete moci přehrávat videa v kvalitě až 1080p, poslouchat hudbu a prohlížet fotografie.

Čtečka disponuje TFT LCD displeje s anti-reflexivní vrstvou a tzv. G-Senzorem, který obsah vždy přizpůsobí natočení čtečky. Interní paměť čtečky činí 2 GB. V případě potřeby větší kapacity je možné paměť rozšířit o paměťovou kartu MMC, SD/SDHC o kapacitě až 16 GB. Rozhraní čtečky nabídne Mini USB 2.0 konektor pro snadný přenos souborů z počítače a výstup na sluchátka. Ozvučení je zajištěno i přes vestavěné stereo reproduktory. Spolu se čtečkou obdržíte stylové pouzdro, kvalitní přenosná sluchátka a 300 přednahraných el. knih.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace