Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
hodinySoutěž již byla ukončena
Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte možnost si na celý víkend zdarma zapůjčit elektrokolo značky 4FREETIME dle vlastního výběru! Vyzkoušejte si jízdu bez zbytečné námahy, ať městem, po zpevněných cestách, nebo snad v terénu.
Obrázek soutěže
Začátek soutěže16.9.2011
Konec soutěže30.9.2011
Pořadatel
4frtm s.r.o.
http://www.4freetime.cz
logo pořadatele

Zapůjčení elektrokola 4freetime dle vlastního výběru na víkend zdarma!

Popis soutěže

Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte možnost si na celý víkend zdarma zapůjčit elektrokolo značky 4FREETIME dle vlastního výběru! Vyzkoušejte si jízdu bez zbytečné námahy, ať městem, po zpevněných cestách, nebo snad v terénu.

Ceny

Výběr je jen na vás, konkrétně skládací elektrokolo 4FREETIME PRAKTIK je celoodpružené konstrukce, vybaveno diodovými svítidlami, pneumatikami Kenda s reflexním potiskem a širokým pláštěm (20x2,125). Jízda na tomto modelu je nejen bezpečná, ale také velmi pohodlná. Městské modely CITY a CITY2 jsou postaveny, jako jedny z mála elektrokol na trhu, na 28" kolech, motor je umístěn v předním kole a je vybaven konektorem pro rychlé odpojení (v případě defektu, nebo převozu kola v autě rychle odmontujete přední kolo i s motorem), řídícím panelem s možností volby několika módů přípomoci, veškerá kabeláž je vedena rámem až k řídící jednotce, která je umístěna společně s baterií na nosiči nad zadním kolem. Jízda na těchto elektrokolech je velice příjemná i díky odpružené přední vidlici a odpružené sedlovce. Důraz je kladen i na detaily, například představec je nastavitelný bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí. Terénní elektrokolo MTB je vybaveno kompletní sadou Shimano Alivio včetně přesmýkače a přehazovačky, máte k tedy dispozici 24 převodů a kvalitní komponenty včetně mechanických kotoučových brzd Tektro a odpružené vidlici RST Gila. Na digitálním ovládacím panelu si volíte variantu přípomoci, ale rovněž Vás informuje o stavu baterie, rychlosti, ujetých kilometrech atd. Motor je umístěn z zadním kole a je také vybaven rozpojitelným konektorem. Naše elektrokola 4freetime jsou certifikována pro provoz na pozemních komunikacích, mají veškeré potřebné certifikáty a splňují normu EN15194.

Statistika soutěže

Soutěže se účastnilo 68 soutěžících.
Správně odpovědělo 55 soutěžících.

Otázky a jejich odpovědi

Otázka 1: elektrokolo 4freetime Praktik je ...

a) skládací celoodpruženéfajfka

b) skládací pevné konstrukce

c) bez možnosti složení


Otázka 2: elektrokolo 4freetime MTB váží včetně baterie ...

a) 30,3 kg

b) 25,5 kg

c) 23,3 kgfajfka


Otázka 3: Která z našich elektrokol jsou momentálně v akci

a) City a Praktik

b) MTB a Praktik

c) City a City2fajfka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace