Soutezime.cz končí
Mrzí nás to, ale služba Soutezime.cz končí. Tak jak jste zvyklí, ji můžete využívat až do 24. 5. 2018.
Přihlášení

Pro uspořádání soutěže se přihlaste

Uživatel
Heslo
Jste zde poprvé?

Využijte našich znalostí a zkušeností v pořádání úspěšných soutěží.

Pořádání internetové soutěže

Chcete zviditelnit svůj web, eshop nebo propagovat konkrétní produkt či službu? Pokud ano, pak je uspořádání internetové soutěže ideální variantou, jak se za minimální náklady zviditelnit a nepřímo oslovit potenciální zákazníky. Soutěžíme.cz je komplexní platformou pro uspořádání, propagaci a automatické vyhodnocení soutěží a to vše ZDARMA!

Čím je Soutěžíme.cz unikátní?

Soutěž na Soutěžíme.cz lze vytvořit naprosto bezplatně a jednoduchá administrace umožňuje přehledné vyhodnocení výsledků a jednoduchý export databáze soutěžících pro budoucí zpracování.

Uspořádání soutěžesVyhodnocení soutěže

Šetříme Váš čas, nemusíte upravovat Váš vlastní web pro soutěžní otázky, sami si je vytvoříte spolu se soutěží v jednoduché a přehledné administraci.

Vyhodnocení soutěžeVyhodnocení soutěže

Správně navrhnutá soutěž Vám zajistí stovky odpovědí a účastníků. Kteří soutěžící odpověděli správně a jak určit vítěze? Unikátní systém soutezime.cz všechny výsledky vyhodnotí za Vás a Vy si je samozřejmě můžete zobrazit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace